/, 2n, 3r, 4t, Cicle inicial, Cicle mitjà, Escola/A primària engeguem Bmath!!!

A primària engeguem Bmath!!!

Els alumnes de primer, segon, tercer i quart la darrera setmana vàrem engegar la plataforma digital BmathBmath és la plataforma digital del nou projecte de la nostra escola per a les matemàtiques: Innovamat. Cada setmana anem una estona als ordinadors i treballem les matemàtiques en un entorn virtual, i a mesura que anem fent activitats podem construir el nostre propi poble (és el nostre poble virtual). Si alguna activitat ens costa tenim una ajuda perquè poguem fer-la correctament, de manera que tots practiquem i aprenem al nostre ritme.  Pròximament us informarem de com podeu fer servir la plataforma Bmath a casa!

By | 2019-10-28T08:14:32+00:00 octubre 25th, 2019|1r, 2n, 3r, 4t, Cicle inicial, Cicle mitjà, Escola|